Startuje Gdański Fundusz Senioralny – aż 41 wniosków do rozdania!

3 września startuje druga edycja Gdańskiego Funduszu Senioralnego w ramach którego zostanie dofinansowanych aż 41 inicjatyw!
Autorami inicjatyw mogą być osoby w wieku 60 plus, a na realizację każdej inicjatywy oferujemy 500 zł.

Czym jest Gdański Fundusz Senioralny? 

To wsparcie finansowe inicjatyw czy wydarzeń tworzonych przez seniorów, których odbiorcami mogą być sami seniorzy jak i wszyscy mieszkańcy Gdańska. Fundusz jest dla osób, którzy chcą zrobić coś na rzecz innych, mają ochotę aktywnie i kreatywnie spędzać wolny czas poznając nowych ludzi i nowe zajęcia.

Dla kogo?

Do zgłaszania swoich pomysłów zapraszamy wszystkich seniorów i seniorki 60 i więcej, zamieszkałych w Gdańsku. Inicjatywy doceniane będą przede wszystkim za wykorzystanie potencjału wolontariackiego seniorów, za partnerskie działania oraz te które nastawione są na wsparcie innych.

Jak pozyskać fundusze?

Na początku:
a) zadzwoń do nas tel. 58 772 42 19 lub odwiedź ul. Pl. Solidarności 1, 80- 863 Gdańsk, Budynek ECS, III p. pok. 3.28
b) zapoznaj się z umieszczonymi poniżej dokumentami – możesz to zrobić także u nas (mamy wydrukowane papierowe formularze)

Wszyscy liderzy inicjatywy muszą uczestniczyć w spotkaniu szkoleniowym dotyczącym realizacji inicjatyw dnia 28 września 2018r. w godzinach 12:00 – 15:00 w ECS. 

Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 3 września do 17 września 2018 roku, a wyniki ogłoszone zostaną do dnia 27 września 2018 r.

Termin maksymalnej realizacji inicjatyw to czas od 1 października do 19 grudnia 2018 r.

Wszystkie dokumenty znajdziecie Państwo poniżej:

WNIOSEK

REGULAMIN

SPRAWOZDANIE

ZASADY WYDATKOWANIA

LISTA OBECNOŚCI TWÓRCÓW INICJATYWY

LISTA OBECNOŚCI

Projekt i wykonanie: Mehowmy