Zwykły Bohater jest fair

Bank BPH wspólnie z telewizją TVN oraz portalem Onet.pl organizuje akcję „Zwykły Bohater”, polegającą na poszukiwaniu i nagradzaniu zwykłych ludzi, którzy w codziennym życiu zachowali się uczciwie, wykazali się odwagą oraz spontaniczną chęcią niesienia pomocy innym, bądź byli po prostu fair w stosunku do innych.

 

Celem akcji „Zwykły Bohater”, która rozpoczęła się 29 września, jest poszukiwanie, promowanie i nagradzanie ludzi, którzy zachowali się uczciwie, spontanicznie pomogli innym, wykazali się postawą fair play, zaskakując tym swoje otoczenie.


– Program „Zwykły Bohater” propaguje wartości, które są ważne dla naszego Banku i którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, przede wszystkim zasadę fair play. Chcemy być postrzegani jako bank numer 1 pod względem fair play i zaufania przez Klientów, pracowników, interesariuszy i społeczności. Zaangażowaliśmy się w tę akcję,  bo naszym celem jest pokazanie, że można i warto być uczciwym, być po prostu fair – powiedział Richard Gaskin, p.o. Prezesa Zarządu Banku BPH.


Sercem akcji jest strona internetowa www.zwyklybohater.pl, poprzez którą można zgłaszać historie Zwykłych Bohaterów. Zgłoszenia są przyjmowane w dowolnej formie: nagrania wideo, tekstu, zdjęcia/kolażu zdjęć z opisem. Uczestnik nie może zgłosić do konkursu samego siebie.

 

Historie i sylwetki kandydatów będą zamieszczane na stronie www.zwyklybohater.pl, prezentowane w programach stacji TVN – Uwaga, Dzień Dobry TVN i w portalu Onet.pl. Przebieg akcji będzie też można śledzić na Facebooku.


– Naszym celem jest, aby historie Zwykłych Bohaterów obiegły całą Polskę, a ich postępowanie stało się przykładem dla innych. Chcemy opowiedzieć o zwyczajnych ludziach, relacjach między nimi, wartościach, które wyróżniają te wyjątkowe osoby – dodał Szymon Hołownia, ambasador akcji.


Do finału konkursu przejdzie 9 najciekawszych historii (wybranych przez jury), spośród których publiczność wybierze trzech zwycięzców. Zwykli Bohaterowie otrzymają statuetki Fair Play i nagrody pieniężne w wysokości 200 tys. złotych podczas uroczystej gali finałowej.


Zapraszamy do śledzenia historii na www.zwyklybohater.pl, www.onet.pl, w programach stacji TVN, a także na profilu www.facebook.com/ZwyklyBohater (dostępne od dnia startu akcji, czyli 29.09.)


Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.zwyklybohater.pl/regulamin

 

 


Źróło: Bank BPH

Projekt i wykonanie: Mehowmy