Zostań wolontariuszem na tanecznych Mistrzostw Świata

Interesujesz się tańcem? Chcesz zobaczyć na własne oczy na czym polega wolontariat sportowy? Szukasz okazji aby zdobyć doświadczenie z zakresu organizacji imprez sportowych? XI Światowy Tydzień Tańca oraz Mistrzostwa Świata Jazz Dance&Modern w Mikołajkach to znakomita okazja.

 

Jedno z największych wydarzeń tańca nowoczesnego na świecie odbędzie się w Mikołajkach i potrwa od 6 do 10 grudnia. Światowy Tydzień Tańca to taneczne święto i niebywała okazja dla wszystkich tych, którzy chcą jeszcze przed końcem roku spotkać się i we wspaniałej atmosferze zaprezentować swoje umiejętności. Na imprezie tej rangi nie może oczywiście zabraknąć wolontariuszy. Będzie to dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział, unikalna możliwość, aby zdobyć cenne doświadczenie z zakresu organizacji i zarządzania imprezą sportową wielkiej skali.

 

Czas pracy oraz wymagania stawiane wolontariuszom zależą od konkretnych stanowisk. Poszukiwani są między innymi wolontariusze do obsługi ekip i gości na lotnisku, do pomocy medycznej a także do obsługi sal, centrum informacji oraz biura zawodów. Wszyscy wolontariusze którzy wspierać będą taneczne wydarzenie w Mikołajkach, będą pomagali również przy Gali Finałowej i wręczeniu nagród. Przed imprezą każdy z wolontariuszy odbędzie niezbędne szkolenie. Każdy otrzyma także identyfikator, koszulkę wolontariusza, wyżywienia i zakwaterowanie, porozumienie o współpracy oraz certyfikat potwierdzający pracę na Mistrzostwach. Zgłoszenia do 20 listopada.

 

Więcej informacji o wymaganiach na poszczególne stanowiska:

http://www.v4sport.eu/pl/news/showNews/2175/wolontariat-podczas-miezynarodowej-imprezy-tanecznej

 

Szczegółowy program imprezy:

http://www.danceweek.org/mikolajki/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=4&Itemid=1&lang=pl

 

 

Kaja Chmielewska

Projekt i wykonanie: Mehowmy