Zostań redaktorem MORSa

Wszyscy ci, którzy lubią bawić się słowem pisanym mogą szkolić swój warsztat na  KIWI. Z kolei ci, którzy wolą mówić, opowiadać, relacjonować i komentować w systemie audio, mają szansę uczyć się dziennikarstwa w uniwersyteckim Radiu MORS. Najbliższa rekrutacja na redaktorów radiowych odbędzie się 15 i 22 października.

 

-Każdy z Was może spróbować swoich sił w super nowoczesnym radiu Uniwersytetu Gdańskiego. Profesjonalne studio, doskonały sprzęt nagraniowy, zawodowy montaż i możliwość realizowania własnych audycji. Jeśli jesteś ciekawy i otwarty, masz pomysły, lubisz muzykę i fascynuje Cię radio przyjdź sprawdź swoje możliwości.- zachęcają redaktorzy Radia MORS. Zainteresowane osoby powinny zapisać się na listę w studio radiowym u realizatora dźwięku (od godz. 8.30 do 16.00) lub  wysłać swoje zgłoszenie na adres: mors@ug.edu.pl (podając dzień i godzinę).

 

Castingi będą odbywały się w studio radiowym w budynku WNS UG przy ulicy Bażyńskiego 4, na I piętrze. Zaplanowane zostały na 15 i 22 października, w godzinach od 12.00 do 17.30. Na spotkanie należy przygotować fragment tekstu do przeczytania przed mikrofonem i krótkie story (opowieść z życia wziętą).

 

Radio MORS to Mega Otwarte Radio Studenckie, które funkcjonuje od 2009 roku. Studio, w którym pracują młodzi dziennikarze to reżyserka dźwięku, studio nagrań, studio emisyjne, newsroom, własna serwerownia oraz kilkanaście stanowisk komputerowych i montażowych. Tak wyposażona pracownia daje doskonałą okazję, aby nauczyć się dziennikarskiego fachu i zdobyć solidne doświadczenie.

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy