Zostań Lwem Północy

Dzisiaj zostanie przeprowadzony nabór do Stowarzyszenia Lwy Północy. Stowarzyszenie zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Lwów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali Akwen w Budynku Solidarności przy ul. Wały Piastowskie 24.

 

Lwy Północy to jedyna organizacja, która oficjalnie reprezentuje kibiców Lechii i skupia fanatyków w różnym wieku i z różnych środowisk oraz grup kibiców.

 

Stowarzyszenie jest otwarte na wszystkich. Chcesz się sprawdzić w roli organizatora, jesteś początkującym dziennikarzem, a może wolontariat to coś co lubisz najbardziej? W Lwach Północy te i wiele, wiele innych działań czeka na Ciebie. Przede wszystkim można być członkiem grupy ultras i przygotowywać oprawy na meczach Lechii, a także organizować wyjazdy, działać na rzecz obrony praw obywatelskich kibiców, pomagać potrzebującym w akcjach charytatywnych, krzewić postawy patriotyczne i kultywować pamięć o historii Gdańska, regionu i Polski oraz redagować portal i inne wydawnictwa Stowarzyszenia, projektować pamiątki i gadżety przeznaczone dla kibiców, organizować lub uczestniczyć we wspólnych imprezach sportowych i towarzyskich (cotygodniowe rozgrywki piłkarskie, turnieje kibiców, goszczenie zgód, bale i imprezy integracyjne), czy też robić cokolwiek ku chwale Lechii i jej kibiców.

 

Warunkiem przystąpienia do Lwów Północy jest obecność na spotkaniu, gdzie na miejscu wypełnić trzeba deklarację członkowską oraz opłacić wpisowe w wysokości 10 zł. Członkiem stowarzyszenia może zostać osoba, która ukończyła 16 lat, ale nie ma znaczenia staż kibicowski, czy wiek, bo jak podkreśla stowarzyszenie – Każdy mający Lechię w sercu znajdzie wśród nas miejsce dla siebie – .

 

 

Źródło: http://lwypolnocy.pl/

Projekt i wykonanie: Mehowmy