Zostań jedną z gwiazd Euro 2012

Masz co najmniej 16 lat, chcesz wystąpić przed tysiącami widzów na stadionie i milionami przed telewizorami? Chcesz być blisko największych gwiazd futbolu? Jeśli tak, to przyjdź 26 lutego do hali MOSiR przy ul. Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku na casting do Ceremonii Przedmeczowych Euro 2012.


Każdy mecz Euro 2012 poprzedzi 6-minutowa ceremonia na płycie stadionu. Składać będzie się ona z dwóch części: pierwsza podkreślać będzie symbolikę miasta-gospodarza, druga promować będzie cały turniej i uczestniczące w nim reprezentacje. Nad całością czuwać będą wybrani przez UEFA i miasta-gospodarzy choreografowie.


W Gdańsku wolontariuszy podczas castingu wybierze dwóch choreografów oraz przedstawicielka organizatorów. – W Gdańsku będziemy potrzebować 120, a nawet 140 wolontariuszy. Wolontariusze wystąpią przed każdym (łącznie 4) meczem w Gdańsku. Wystarczy ogólna sprawność fizyczna, poszukujemy osób które potrafią się położyć i dynamicznie wstać, nie wymagamy zdolności tanecznych czy akrobatycznych. Dodatkowym atutem będzie wzrost – 170 cm, ale nie jest to wymóg konieczny – mówi Karolina Mizgalska z gdańskiego zespołu ds. Euro 2012.  W Gdańsku casting do ceremonii przedmeczowych obędzie się 26 lutego, w hali MOSiR przy ul. Kołobrzeskiej 61, w godz. 10.00, 13.00 i 16.00. Należy zabrać dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub legitymacja szkolna) oraz strój i obuwie sportowe.


Za występy podczas ceremonii przedmeczowych nie będzie wypłacane wynagrodzenie, ale artyści-wolontariusze będą mieli znakomitą okazję do przeżycia niepowtarzalnej przygody, nawiązania nowych przyjaźni i pokazania się gościom z całego świata. Dla najlepszych może być to nawet początek drogi w show biznesie.

 

 

 

 

Foto: http://ukrainetrek.com/blog/photos/opening-ceremony-of-the-biggest-stadium-of-euro-2012/

Projekt i wykonanie: Mehowmy