Zorganizuj GODZINĘ DLA GDAŃSKA!

 

ZORGANIZUJ „GODZINĘ DLA GDAŃSKA!

13 października, w całym Gdańsku planujemy szereg inicjatyw społecznych i wolontariackich z korzyścią dla całej społeczności. Wolontariuszki i wolontariusze, organizacje pozarządowe, szkoły, muzea, teatry, firmy podejmą działania na rzecz innych.

Prawa człowieka, prawa zwierząt, ekologia, edukacja, kultura, sport- każdy i każda z nas działając w różnych obszarach może wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość. Dołącz do Godziny dla Gdańska i wspólnie zróbmy coś dobrego! 

W jaki sposób należy się zgłosić?
• Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy

Placówkę szkolną do udziału w „Godzina dla Gdańska” zgłasza dyrektor lub nauczyciel – przedstawiciel placówki do dnia 6.10.2020.

• Potwierdzeniem zgłoszenia udziału jest mailowa informacja zwrotna i przekazanie pakietu startowego.

• W razie pytań można napisać lub zadzwonić do Centrum Wolontariatu: szmigiel@wolontariatgdansk.pl lub tel: 58 772 42 16 (godz. 9.00–16.00).

Szczegóły akcji:

Wszystkie grupy zorganizowane, które wezmą udział w akcji, otrzymają pakiet startowy. W ramach pakietu otrzymacie przypinki i maseczki oraz materiały pomocnicze. Po akcji każda grupa otrzyma dyplom zaświadczający o zaangażowaniu w program „Godzina dla Gdańska”. Najciekawsze pomysły i ich realizacje zostaną zaprezentowane na FB @wolontariatgdansk.

Dowiedz się  JAK ZORGANIZOWAĆ GODZINĘ DLA GDAŃSKA

Kliknij tu:

 

 

Projekt i wykonanie: Mehowmy