Zobacz co w kolejnym tygodniu wydarzy się na Pilotów 10

Kolejny tydzień rozpocznie się wyjątkowo w środę i to wyjątkowym wydarzeniem: wizytą  w fabryce czekolady! Zapisz się już dzisiaj!

 

Środa będzie jeszcze kontynuacją tygodnia belgijskiego, a więc wizyta w fabryce czekolady będzie w tym wypadku jak najbardziej na miejscu. Na wycieczkę obowiązują zapisy: projectcommonspace@gmail.com Wieczór będzie już inauguracją tygodnia gruzińskiego, na początek „Gruziński wieczór filmowy: Qeto i Kote” reż. Vakhtang Tabliashvili i Shalva Gedevanishvili (1948) | 90 min. | film prezentowany z angielskimi napisami. Gruzińska komedia muzyczna opowiadająca o kupieckiej rodzinie, która chce wydać córkę za bogatego męża. Swatanie młodych rozwija się w niespodziewanym kierunku. Miejsce: salon Common Space | Gdańsk-Zaspa | Pilotów 10E/15. Wstęp wolny.

 

Już od 11 lutego, Common Space zaprasza na warsztaty twórcze do gdańskiej Plamy, a tam ceramika, origami, decoupage oraz zajęcia językowe. Armen, Laurent i Tamar poprowadzą również gry i zabawy językowe po francusku i angielsku. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat; poniedziałek-piątek w godzinach 10-12.

 

 

 

 

 

Foto: Libertinus

Projekt i wykonanie: Mehowmy