Zobacz co się kręci w gdyńskiej filmówce

Gdyńska Szkoła Filmowa (ul. Wrocławska 93) zaprasza wszystkich na dzień otwarty, który odbędzie się w niedzielę, 17 listopada, w godzinach 13.00-17.00.

Zapraszamy młodych ludzi, którzy interesują się filmem, ale nasz dzień otwarty skierowany jest do każdego, nie tylko Gdynian, ale także mieszkańców Trójmiasta – mówi Leszek Kopeć, dyrektor uczelni.

W trakcie tego dnia każdy będzie mógł poznać bliżej tajniki sztuki filmowej. W spotkaniu udział weźmie Katarzyna Figura, która od tego roku akademickiego jest wykładowcą GSF. Będzie chwila na rozmowę czy wspólne zdjęcie z gwiazdą.

Odbędzie się również między innymi: prezentacja sprzętu filmowego, pokazy filmów szkolnych, nauka animacji dla dzieci oraz casting do filmu grozy, który przygotowuje jeden z absolwentów uczelni. Dodatkowo charakteryzatorzy wykonają chętnym profesjonalny makijaż rodem z horrorów. Na parkingu przed budynkiem ustawiony zostanie plan filmowy, z torem kamerowym.

Dodatkowo, zainteresowane osoby uzyskają informacje na temat przyszłorocznego naboru. Przypomnijmy, placówka rekrutuje co dwa lata.

Wstęp ma dzień otwarty jest bezpłatny.

Projekt i wykonanie: Mehowmy