Zielone firmy na start

Twoja firma podejmuje inicjatywy ekologiczne? Do tego wspiera politykę CSR i prowadzi działania edukacyjne w zakresie ochrony środowiska? Koniecznie zgłoś ją do udziału w konkursie!


Ochrona środowiska oraz zrównoważony rozwój to ogromne wyzwania, przed którymi stoi dzisiejszy przemysł. Przedsiębiorstwa, które minimalizują swój negatywny wpływ na środowisko zasługują na wyróżnienie. Stąd konkurs „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. W zeszłorocznej, pierwszej edycji wyłoniono firmy, które prowadziły działalność inwestycyjną, edukacyjną oraz informcyjną dotyczacą aktywności proekologicznej. Uhonorowano wówczas Polski Koncern Naftowy ORLEN. Ponadto za prowadzenie działalności proekologicznej oraz za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wyróżniono trzy przedsiębiorstwa. Wśród nagrodzonych znalazły się: DANONE, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica i International Paper – Kwidzyn.


W tym roku to twoja firma może uzyskać ten prestiżowy tytuł. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony www.ecomanager.pl i przesłać go na adres konkurs@abrys.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2012 roku.


Laureaci zostaną nagrodzeni w listopadzie podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzającej Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO w Poznaniu.

 

                                                                                         Ola

 

 

Foto: www.enjoygoinggreen.com

Projekt i wykonanie: Mehowmy