Zgłoszenia na Paradę i Piknik Seniorów 2024

Parada i Piknik Seniorów 2024
Data: 17 czerwca
Godzina: 12:00-17:00
Miejsce: ul. Długi Targ, obok Fontanny Neptuna

O godzinie 12:00 rozpocznie się część oficjalna z przemówieniami. Następnie radosnym pochodem, w asyście orkiestry, udamy się na Ołowiankę (obok napisu GDAŃSK), gdzie będzie miał miejsce Piknik Senioralny.

Atrakcje:
– Kryta hala namiotowa, w której odbędzie się m.in. „Senioralny Dancing”. Seniorom będzie towarzyszyła muzyką na żywo, oraz DJ 

– „Aktywności Senioralne”, gdzie prezentowane będą różne aktywności, wykonywane przez uczestników: – bingo, taniec, wiersze itp. [czekamy na Wasze propozycje]

– Poczęstunek dla uczestników (kawa/herbata, ciastka, owoce itp.).

– Strefa odpoczynku, w której  na seniorów będzie czekało ponad 1000 miejsc siedzących, rozmieszczonych na terenie.

– Ścieżka Edukacyjna, gdzie podmioty, które na co dzień są zaangażowane w działania na rzecz seniorów, będą przekazywać swoją ofertę i wiedzę.

Liczba zaproszeń na Piknik Senioralny jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń  limit 20 osób na klub / grupę. Osoby wykraczające ponad tę liczbę będą na liście rezerwowej – o ewentualnym zwiększeniu limitu organizator poinformuje mailowo lub telefonicznie. 

Zapisy trwają do 29.05.2024 lub do wyczerpania miejsc. 

Teren Pikniku Seniorów zostanie otwarty wraz z wejściem pierwszego uczestnika parady.

Pierwszeństwo przy zapisach mają seniorzy, grupy i kluby senioralne z Gdańska.

Ulicami Głównego Miasta przeszła barwna Parada Seniorów. Na czele pochodu szła między innymi Prezydent Aleksandra Dulkiewicz, która wręczyła seniorom klucze do miasta.
Projekt i wykonanie: Mehowmy