Zgłoś szkołę do programu Godzina dla Gdańska 2020

ZORGANIZUJ „GODZINĘ DLA GDAŃSKA” W SWOJEJ SZKOLE!

Jednego dnia, 13 października 2020, w całym Gdańsku planujemy szereg inicjatyw społecznych i wolontariackich z korzyścią dla całej społeczności. Setki wolontariuszy i wolontariuszek podejmą działania na rzecz innych.

Jesteś pełen pozytywnej energii, chęci do działania i kreatywności? Włącz się w ,,Godzinę dla Gdańska” wraz ze swoją szkołą! Przekonaj się jak zmienisz otaczającą Cię rzeczywistość i samego siebie organizując własne wydarzenie i nabywając nowe umiejętności. 

W jaki sposób należy zgłosić szkołę do udziału w „Godzina do Gdańska”?

• Placówkę do udziału w „Godzina dla Gdańska” zgłasza dyrektor/ka lub nauczyciel/ka do dnia 13 października 2020 roku. Wystarczy wypełnić formularz

Formularz zgłoszeniowy

• Potwierdzeniem zgłoszenia udziału jest mailowa informacja zwrotna i przekazanie pakietu startowego.

• W razie pytań można napisać lub zadzwonić do Centrum Wolontariatu szmigiel@wolontariatgdansk.pl lub tel: 58 772 42 16 (godz. 9.00–16.00).

Szczegóły akcji:

Wszystkie grupy zorganizowane, które wezmą udział w akcji, otrzymają pakiet startowy. W ramach pakietu otrzymacie przypinki akcji dla każdego, maseczki i materiały pomocnicze. Po akcji każda grupa otrzyma dyplom zaświadczający o zaangażowaniu w program „Godzina dla Gdańska”. Najciekawsze pomysły i ich realizacje zostaną zaprezentowane na FB @wolontariatgdansk.

Kliknij :

Projekt i wykonanie: Mehowmy