Zgłoś się na staż, masz czas do 21 maja

Jeżeli szukasz pracy na wakacje sprawdź projekt „Wakacyjny Staż” przygotowany przez Miasto Gdańsk. Jest to świetna okazja by zadbać o własny budżet i pomyśleć o udanym starcie w przyszłość.

 

Program jest realizowany z myślą o studentach i absolwentach studiów wyższych. Ma na celu rozwijać wiedzę i umiejętności kandydatów, aby znalezienie pierwszej pracy nie stanowiło trudności. W projekcie biorą udział organizacje takie jak: Arla, Energa, BZ WBK, Lotos, Politechnika Gdańska, Radio Gdańsk, TP S.A. i wiele, wiele innych.


Zgłoszenie można wysłać do więcej niż jednej firmy. Do aplikacji należy dołączyć CV i list motywacyjny (ogólny). Lista dostępnych stanowisk jest bardzo długa, w bazie znajdują się oferty zarówno dla studentów kierunków technicznych jak i humanistycznych. Minimalna kwota wynagrodzenia przewidziana dla uczestnika projektu wynosi  800 zł brutto miesięcznie. 

 

Harmonogram projektu:

  • do 21 maja – składanie aplikacji przez Uczestników Projektu na wybrane stanowiska za pomocą formularza uaktywnionego na niniejszej stronie,
  • od 22 maja do 16 czerwca – rekrutacja kandydatów,
  • 17 czerwca – ogłoszenie listy Laureatów.

 

Szczegółowy wykaz staży oraz formularz podania znajdują się na stronie:http://wakacyjnystaz.gdansk.gda.pl/

 


AGY

 

 

 

 

 

 

 

Foto: www.mensrunninguk.co.uk

Projekt i wykonanie: Mehowmy