Zgłoś dzieciaka do Siódmiaka!

Godziny przed komputerem, no ewentualnie mała przerwa na Play Station – tak wolny czas spędza Twoje dziecko? Czas to zmienić, już w tą niedzielę.

 

W niedzielę 16 grudnia 2012, w Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbędzie się święto piłki ręcznej dla całych rodzin, ruszy druga edycja projektu Artur Siódmiak CAMP.

 

Na czym to polega? CAMP, to jednodniowe zajęcia z profesjonalistą, które zakładają trening poprzez zabawę w piłkę ręczną.  Ważnym elementem CAMP’u jest edukacja prozdrowotna. Artur Siódmiak opowiada o właściwej diecie, wpływie zdrowego stylu życia na wyniki sportowe oraz przestrzega przed działaniem używek na młody organizm i karierę sportową. W dobie deficytu autorytetów, otyłości, spędzania czasu przed ekranem komputera to właśnie tematyczne, akcyjne campy stają się panaceum na choroby cywilizacyjne. Artur Siódmiak chce podzielić się swoim doświadczeniem, zainspirować i wskazać najmłodszym drogę do sportowego sukcesu, która prowadzi przez ciężką pracę, wyrzeczenia i regularny trening.


Każde ze spotkań to przygotowanie do zajęć, czyli solidna rozgrzewka, trening, który składa się z kilku stacji – podań, rzutów, kozłowania, gry na boisku głównym etc., przeplatane pogawędkami Artura Siódmiaka. Formuła najbliższego CAMP’u składać się będzie z trzech paneli. Pierwsza część to aktywności multisportowe prowadzone przez specjalistów z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Druga, to panel główny, zawierający trening właściwy piłki ręcznej, prowadzony przez Artura Siódmiaka. Trzeci panel to Mecz Gwiazd, w którym uczestniczyć będą byli zawodnicy Wybrzeża Gdańsk, dziennikarze oraz celebryci. Na zakończenie każde z dzieci otrzyma upominki od Fundacji Artura Siódmiaka oraz Partnerów CAMP’u. Będzie też okazja zdobycia autografu Artura i innych zaproszonych Gwiazd Sportu oraz zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia.


Zapisy dzieci w wieku 8-12 lat przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy na stronie http://akademiapilkirecznej.pl/ w dniach od 10.12  do 14.12 (poniedziałek-piątek).W zgłoszeniu należy wypełnić podstawowe dane kontaktowe: imię i nazwisko dziecka i rodzica, e-mail, telefon, miejscowość i wiek.

 

 

 

 

 

Źródło: http://akademiapilkirecznej.pl

Foto: http://akademiapilkirecznej.pl/?work=artur-siodmiak-camp-4-11-2012

Projekt i wykonanie: Mehowmy