Zdobądź dotację na biznes internetowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 14 listopada rozpoczęła nabór wniosków o dotację na biznes elektroniczny. Wszyscy mikroprzedsiębiorcy i mali przedsiębiorcy z terenu naszego kraju do 16 grudnia mają szansę zgłosić swoją kandydaturę i zdobyć dodatkowe fundusze.

 

O dotacje mogą starać się przedsiębiorcy, których działania opierają się na świadczeniu e- usług (przynajmniej jednej), bądź wytwarzaniu produktów cyfrowych niezbędnych do świadczenia takich usług. Wystarczy wypełnić wniosek w Generatorze Wniosków, dostępnym na stronie: www.parp.gov.pl. Wielkość wydatków kwalifikujących się do dofinansowania musi mieścić się w przedziale 20 do 700 tysięcy złotych. Same projekty mogą być dofinansowywane nie dłużej niż przez 24 miesiące.

 

Jest o co się starać, ponieważ do rozdania jest ponad 100 milionów złotych. O przyznaniu dofinansowania nie decyduje kolejność zgłoszeń, a wielkość wsparcia może osiągać 70% wydatków. W przypadku przedsiębiorców, którzy nie osiągnęli 27 roku życia może to być nawet 80% wydatków. Trzeba jednak pamiętać, że kryterium wieku dotyczy wszystkich wspólników spółki.

 

Dodatkowe informacje o konkursie dostępne są na stronie:

http://poig.parp.gov.pl/index/more/23760

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

 

 

 

Foto: Cobetadeeper

Projekt i wykonanie: Mehowmy