Zdobądź bilet na UEFA EURO 2012 z projektem Respect Your Health!

Jesteś wolontariuszem sportowym, prowadzisz zdrowy tryb życia, uwielbiasz to, co robisz, chętnie podzielisz się swoimi doświadczeniami? A może chcesz wyrazić swoją opinię na ten temat, lub zarazić innych swoją pracą? Ten konkurs jest dla Ciebie!

A może nigdy nie próbowałeś wolontariatu sportowego i nie przestrzegałeś zasad zdrowego odżywiania, zawsze chciałaś/chciałeś ale coś stało na przeszkodzie? Opisz więc jak Twoim zdaniem wygląda wolontariat oraz w jaki sposób należy się odżywiać, co chciałbyś/chciałabyś robić jako wolontariusz, w jakiej roli widzisz siebie na stanowisku wolontariusza sportowego i w jaki sposób powinno się odżywiać, aby pozostać zdrowym oraz utrzymać właściwą formę fizyczną. Kreatywność mile widziana!

Nie tylko możesz wygrać bilety na turniej UEFA EURO 2012™, ale także podzielić się swoją pasją i zarazić innych wolontariatem sportowym oraz przekonać ich do przestrzegania zasad zdrowego trybu życia. Zasady konkursu są proste, wystarczy że posiadasz konto wolontariusza w serwisie www.v4sport, następnie wybierasz Miasto Gospodarza i mecz, który chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na żywo. Następny krok to napisanie artykułu na temat wolontariatu sportowego oraz zdrowego trybu życia, w którym możesz podzielić się swoimi wrażeniami z pracy wolontariusza, przybliżyć dokładnie na czym polega ta praca, wyrazić swoją opinię, opowiedzieć o planach i marzeniach. A także zamieścić ciekawą galerię zdjęć lub film na temat wolontariatu sportowego i zdrowego trybu życia! Udostępnij swój artykuł na Facebook’u, o wygranej świadczyć będzie ilość like’ów. Podziel się swoim artykułem ze znajomymi i obserwuj pozycję swojego tekstu w rankingu. Jeśli zbierzesz ich najwięcej, zasiądziesz na trybunach jednego z meczów UEFA EURO 2012™!

 

 

 

 

Źródło: V4sport

Projekt i wykonanie: Mehowmy