Zawsze marzyłeś o śpiewaniu? Teraz możesz nagrać płytę!

Talent show, gdzie można zgłosić się, zaśpiewać i zrobić karierę jest całe mnóstwo, teraz sprawa wydaje się jeszcze prostsza.

 

Jeszcze tylko do 9 listopada można wziąć udział w konkursie muzycznym Orange, który umożliwi zwycięzcy nagranie i wyprodukowanie profesjonalnej płyty. Orange przy współpracy z wytwórnią Koka Beats zaprasza do niepowtarzalnego konkursu muzycznego. Trzeba wysłać 3 autorskie piosenki (wcześniej niepublikowane), korzystając z formularza zgłoszeniowego na www.orange.pl. Pliki muszą być w formacie mp3, a maksymalna waga jednego pliku nie może przekroczyć 7 MB, w formularzu trzeba załączyć również co najmniej dwa zdjęcia wokalisty/zespołu i jego krotką biografię, na koniec należy wypełnić podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, miejscowość i kliknąć guzik „wyślij”. Jury, w którym prym wiodą, Pezet i Małolat wyłoni 10 finalistów. Zwycięzcę wybiorą Internauci poprzez głosowanie na portalu orange.pl.

 

Zwycięzca zrealizuje swoje nagrania w profesjonalnym studiu, a płyta zostanie wydana w nakładzie co najmniej 2 tys. egzemplarzy. Dodatkową nagrodą będzie sesja zdjęciowa, opracowanie projektu albumu, a także nagranie teledysku, w którym zwycięzca wystąpi z Pezetem i Małolatem.

 

 

 

 

Foto:32bitmaschine

Projekt i wykonanie: Mehowmy