Zarejestruj się na Forum Młodych 2011

Tylko do jutra trwa rekrutacja na Forum Młodych, które odbędzie się 29 września na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Warto się pospieszyć i wypełnić formularz zgłoszeniowy, liczba miejsc jest bowiem ograniczona!


Rok 2011 został ogłoszony przez Komisję Europejską Rokiem Wolontariatu i z racji tego, tegorocznemu, czwartemu już Forum Młodych przyświecać będzie hasło „Wolontariat? – Lubię to!”. Do udziału w Forum organizatorzy zaprosili przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, firmy prywatne oraz osoby zajmujące się wolontariatem. Podczas paneli dyskusyjnych zaproszeni goście pokażą nieznane oblicza wolontariatu i opowiedzą jak aktywnie działać w środowiskach lokalnych, jak realizować swoje pasje działając w wolontariacie oraz czy tego typu doświadczenie może zaowocować w życiu i na rynku pracy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Maciej Florek – zwycięzca pierwszej edycji programu You Can Dance, Katarzyna Hall – minister edukacji narodowej, Krzysztof Skiba – muzyk, Paweł Buczyński – Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku oraz wielu innych.

 

Podczas Forum Młodych odbędą się także targi wolontariatu. Będzie to okazja do zapoznania się z organizacjami i instytucjami, które współpracują z wolontariuszami.

Forum Młodych odbędzie się w czwartek 29 września w godzinach 9:30-14:30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (Bażyńskiego 4). Rekrutacja trwa jeszcze tylko do jutra, formularz rekrutacyjny można znaleźć tutaj:

http://zbiory.ecs.gda.pl/index/ForumMlodych/

Program Forum Młodych do pobrania na stronie:

http://www.ecs.gda.pl/newss/news/2810

 

Kiwi tam będzie, Was też nie może zabraknąć!

 

Projekt i wykonanie: Mehowmy