Zaprojektuj oficjalny plakat festiwalu FETA 2012

Rozpoczęły się właśnie prace nad XVI Międzynarodowym Festiwalem Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. W związku z tym wystartował konkurs dla miłośników tego gdańskiego festiwalu – to wy możecie zadecydować jak wyglądać będzie oficjalny plakat tegorocznej imprezy!

PLAMA Gdański Archipelag Kultury, organizator Festiwalu FETA już po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie na projekt plakatu XVI edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie do realizacji projektu graficznego, który stanie się oficjalnym plakatem promującym wydarzenie. 

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w konkursie?
Organizatorzy zapewniają, że startować w konkursie może każdy (mile widziane prace grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym). Każdy uczestnik może złożyć dowolną liczbę projektów, jednak nie mogą to być prace, które brały już udział w innych konkursach. Na stronie festiwalu można zapoznać się z dokładnym regulaminem i szczegółowymi warunkami konkursu:
http://www.feta.pl/download/feta_2012_regulamin_konkurs_plakat.pdf

Warto się pospieszyć bowiem termin zgłaszania projektów potrwa jeszcze tylko do 15 lutego. Konkurs zostanie rozwiązany 29 lutego. Zwycięzca otrzyma 2,5 tys. złotych, a jego plakat będzie promował tegoroczny festiwal, który odbędzie się w dniach 12 – 15 lipca w Gdańsku, na terenie bastionów, Starego Przedmieścia i Dolnego Miasta.

 

 

Kaja Chmielewska

Projekt i wykonanie: Mehowmy