Zanim powstało KIWI…

…był sobie Blog. I to blog nie byle jaki, bo pokazujący funkcjonowanie Regionalnego Centrum Wolontariatu od kuchni. Chcecie dowiedzieć się czegoś o wolontariacie, chcecie wziąć w czymś udział lub stworzyć coś samemu? Jesteście spragnieni ciekawostek o załodze Centrum? Rcwg.blog.onet.pl jest dla Was!


Nasz blog wystartował 11 kwietnia 2011 roku i od tamtej pory nie zwalnia tempa. Centrowa załoga i nasi dziennikarze na bieżąco informują o ciekawych wydarzeniach i inicjatywach lokalnych. Starają się przybliżyć Wam ideę społeczeństwa obywatelskiego, a wychodząc poza ramy przekazywania suchych faktów, chcą również zachęcić Was do aktywności. Nasz super team pisze także o tym, co w wolontariacie piszczy, ale przede wszystkim wprowadza sporą dawkę radości i uśmiechu w szarą codzienność blogosfery.


Nie wystarczają Wam nowinki z trójmiejskiego światka? Chcecie wiedzieć jeszcze więcej? Na blogu poznacie też niezastąpioną załogę Regionalnego Centrum Wolontariatu. Chcecie wiedzieć, kto jako jedyny potrafi ogarnąć bezlik informacji gromadzonych w segregatorach? Intryguje Was, kto jest największym centrowym fanem herbaty, a czyim atrybutem jest laptop i marchewka? Odpowiedzi na te i całą masę innych pytań znajdziecie śledząc nasze posty. Koniecznie zajrzyjcie na blog.


A jeśli zdarzy się tak, że KIWI i blog to dla Was za mało i nadal łakniecie informacji – Regionalne Centrum Wolontariatu wychodzi naprzeciw Wam i postępowi technologicznemu.
Możecie do nas pisać na gadu-gadu, jesteśmy także dla Was dostępni także na naszym fanpage’u na Facebook’u. Klikajcie, komentujcie, piszcie i śledźcie informacje – wolontariat jeszcze nigdy nie był tak blisko!

 

Blog: http://rcwg.blog.onet.pl

Facebook: http://www.facebook.com/pages/KIWI/213282372051731

Gadu-gadu: 35910300

 

Kaja Chmielewska

Projekt i wykonanie: Mehowmy