Zagraj w spektaklu, nie musisz być aktorem!

Jeżeli czujesz, że masz w sobie talent aktorski, a do tego chcesz poznać wyjątkowych, ciekawych ludzi to dołącz do TeatRazem. Właśnie teraz jest szansa, żeby spełnić swoje marzenia.

 

Integracyjny TeatRazem właśnie poszukuje osób chętnych do współpracy. Projekt teatru narodził się już kilka lat temu i od początku w jego tworzenie byli zaangażowani podopieczni programu „Starszy Brat – Starsza Siostra” oraz wolontariusze zarówno z Polski jak i zagranicy. Teatr głównie tworzy spektakle plenerowe, a do tej pory udało się przygotować sześć przedstawień. TeatRazem występował m. in. na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ulicznych FETA czy Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych w Łodzi.

 

Żeby włączyć się w działalność teatru nie trzeba mieć specjalnego, aktorskiego doświadczenia. Liczy się przede wszystkim umiejętność komunikacji, otwartość na ludzi, ale też duże chęci i konsekwencja, ponieważ przygotowanie spektaklu będzie trwało aż do lipca 2013 roku. Podsumowaniem będzie występ w ramach festiwalu Lato Ludzi w Teatrze Leśnym w Gdańsku-Wrzeszczu. Dodatkowym atutem będzie też znajomość języka angielskiego ponieważ część grupy tworzą wolontariusze z EVS.

 

Rekrutacja potrwa do końca października, a wszyscy zainteresowani powinni przyjść w każdy wtorek o 16.30 do Teatru GAK na ul. Dworcowej 9 w Gdańsku-Oruni. Dodatkowe informacje: Jarek Rebeliński 693 721 003, jarek.rebelinski@gak.gda.pl.

Ola 

Foto: Oliver Paul

Projekt i wykonanie: Mehowmy