Zagraj o staż

W poniedziałek rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Grasz o staż”. Wystarczą tylko trzy kroki: zarejestruj się, rozwiąż zadanie i wygraj staż. Każdy zdolny student ma szansę na staż w jednej z najbardziej renomowanych firm w Polsce. 

Wczoraj na stronie konkursu pojawiła się lista firm i zadań konkursowych, których rozwiązanie może nas przenieść do świata biznesu, mediów, reklamy, czy IT. W tym roku mamy do wyboru ponad 200 praktyk. Fundatorami są m.in. Agora, Bank Millennium, Grupa PZU i ENERGA. Każdy, kto chciałby skorzystać z ich oferty powinien rozwiązać minimalnie jedno, a maksymalnie trzy wymyślone przez fundatorów zadania. Czas na przesłanie swojego zgłoszenia do konkursu upływa 2 kwietnia. Aplikacja oprócz rozwiązań powinna zwierać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z CV. Ważne jest to, aby nie podpisywać swoich prac. Organizatorzy założyli, że mają one być oceniane anonimowo. Rozwiązania z nazwiskiem autora mogą zostać zdyskwalifikowane. 

W szranki mogą stanąć studenci ostatnich lat studiów, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Wyłonieni w pierwszym etapie kandydaci w maju zostaną zaproszeni przez fundatorów oferujących staże na rozmowy kwalifikacyjne. Na każde miejsce praktyk organizatorzy zobowiązani są do wybrania co najmniej 3 kandydatów, którzy takie rozmowy odbędą. Oprócz stażów uczestnicy konkursu mogą zdobyć nagrody dodatkowe o łącznej wartości 150 000 złotych. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas czerwcowej Gali Finałowej w Warszawie.


Dokładna lista stażów i zadań konkursowych znajduje się na stronie: http://grasz.pl/

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy