Za darmo na mecz Lechii

Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców „Lwy Północy” zapraszają dzieci i młodzież na zakończenie tegorocznych zmagań Biało-Zielonych na PGE Arenie Gdańsk. Zachęcają gorąco – Bądźmy „Dwunastym Zawodnikiem” Lechii na meczu z Jagiellonią Białystok (niedziela, 11 grudnia, godz. 17.00) -.

 

Zaproszenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków opiekuńczych, których podopieczni chcieliby zawitać na PGE Arenę. Lwy zachęcają przy tym fankluby Lechii, by na mecz z Jagiellonią pomogły dzieciom ze swoich terenów w obejrzeniu meczu i głośnym dopingowaniu ukochanego klubu. Najważniejsza informacja to taka, że wszystkim dzieciom wraz z opiekunami (na 10 dzieci przypada 1 opiekun) „Lwy Północy” zapewniają bezpłatne zaproszenia do sektora rodzinnego.

 

Co trzeba zrobić, aby odwiedzić PGE Arenę i dopingować piłkarzy Lechii? Wystarczy wypełnić formularz z zamówieniem biletów i przesłać go do piątku 9 grudnia do godz. 12.00 na adres mailowy biuro@lechia.pl.

 

Formularz do pobrania http://lwypolnocy.pl/

 

W razie pytań można kontaktować się mailowo: bilety@lechia.pl lub telefonicznie: 58 768 84 12

 

Lwy przypominają również , że w niedzielę przed meczem Lechia – Jagiellonia kontynuowana będzie zbiórka pieniędzy na paczki mikołajkowe dla dzieci z domów dziecka.

 

Jak dotąd, zbiórki prowadzone przed meczami Lechia – Ruch oraz Lechia – Polonia, przyniosły łączny zysk w wysokości 3081,95 zł. Zbiórki, jak zwykle odbywać będą się przed głównymi bramami wejściowymi na teren stadionu.

 

 

 

Źróło: http://lwypolnocy.pl/

Projekt i wykonanie: Mehowmy