Z dzieckiem w teatrze

Jeszcze nie tak dawno chodziliście do kina czy teatru na wszystkie nowości, a spotkania ze znajomymi planowaliście tylko wieczorową porą? Jednak wszystko się zmieniło od kiedy zostaliście rodzicami, bo nie macie opieki dla dziecka? Teatr Wybrzeże ma dla Was idealne rozwiązanie.


Kiedy w związku pojawia się dziecko, bardzo często rozrywka i wieczorne wyjścia są zupełnie niemożliwe do zrealizowania. Nie zawsze można w tej kwestii liczyć na dziadków lub na opiekunkę. Na szczęście w dużych miastach coraz częściej myśli się o młodych rodzicach. Standardem są już restauracje dostosowane dla rodzin z dziećmi, coraz częściej w publicznej przestrzeni pojawiają się toalety przystosowane dla maluchów i strefy dla mam karmiących piersią. Jednak zupełną nowością jest wyjście do teatru z dzieckiem.


Teatr Wybrzeże, tuż po Nowym Roku rusza z najnowszym projektem „Rodzic w Teatrze”, którego celem jest zachęcenie rodziców do wizyty w teatrze poprzez zapewnienie profesjonalnej opieki dla dziecka. Zasady są bardzo proste. Kupując bilet, na spektakl przeznaczony dla rodziców, jednocześnie rezerwuje się opiekę dla dziecka. Maluchy, które ukończyły 3 lata, w czasie przedstawienia będą znajdowały się pod opieką niań, w specjalnie zaaranżowanej do zabawy przestrzeni. Dzieci można przyprowadzić już na 30 minut przed spektaklem, tak aby spokojnie dotrzeć na salę.


Projekt obejmuje wybrane spektakle, oznaczone w repertuarze jako „Rodzic w Teatrze”. Pierwsze przedstawienie z tego cyklu, odbędzie się 12 stycznia o 18.00 i będą to „Amatorki”. Drugi spektakl odbędzie się 13 stycznia o 17.00 pt. „Baba Chanel”. Ponieważ liczba miejsc na spektakle jest ograniczona więc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja zarówno biletów jak i opieki dla dziecka. Zapisy pod numerem telefonu 58 301 13 28.

 

 

Ola

 

 

 

 

Foto: Yanek

Projekt i wykonanie: Mehowmy