Z Błaszczykowskim za rękę na Polska-Urugwaj

Wejść z Kubą na murawę – bezcenne. Kto może spełnić swoje marzenie? Warunek jest jeden.

 

Już 14 listopada na gdańskim stadionie PGE Arena Polska rozegra towarzyski mecz z Urugwajem. Przygotowania do meczu można zacząć od rezerwacji biletu lub w zupełnie nietypowy sposób: od wzięcia udziału w pewnym konkursie.

 

Redakcja „Dziennika Bałtyckiego” wraz z sponsorem polskiej reprezentacji – firmą Orange poszukują 15 dziewczynek i chłopców, którzy 14 listopada wprowadzą piłkarzy na murawę. Jedenastka dzieciaków wyprowadzi piłkarzy, a czwórka będzie niosła flagę. Warunki wstępne są proste: dzieci muszą mieć od 124 do 130 cm wzrostu, natomiast dzieci niosące flagę od 140 do 145 cm wzrostu. Wiek nie ma znaczenia. Nie mieścicie się we wzrostowych limitach? Pomyślcie więc o swoich bartach, siostrach, kuzynach i kuzynkach, zgłaszajcie ich, bo i wy możecie mieć z tego korzyści. Nagrodą są zapewnione przez Orange bilety na mecz dla dziecka i jednego opiekuna.

 

Jak wysłać zgłoszenie? Na adres gdansk@naszemiasto.pl trzeba wysłać zdjęcie swojego dziecka oraz, co najważniejsze, krótki tekst pod tytułem „Mój ulubiony piłkarz reprezentacji Polski. Dlaczego go lubię i podziwiam?” (nie więcej niż 1500 znaków). Każde zgłoszenie musi także zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka na potrzeby konkursu „Dziennika Bałtyckiego”. Wyłącznie do wiadomości redakcji niezbędne są także: imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek i wzrost dziecka oraz numer telefonu rodzica. W tytule emaila należy wpisać „Dziecięca eskorta” i nazwisko dziecka. Zdjęcia dzieci oraz ich listy znajdziecie w specjalnej galerii fotograficznej na stronach internetowych naszemiasto.pl.

 

Spieszcie się, zgłoszenia są przyjmowane tylko do 5 listopada!

 

 

 

 

Foto: TP

Projekt i wykonanie: Mehowmy