Wystartuj w przyszłość. Międzynarodowe firmy Cię potrzebują!

„Moim największym osiągnięciem jest ukończenie studiów” – takie odpowiedzi wciąż można usłyszeć na rozmowach kwalifikacyjnych. Stop! Czas na Aktywnych Studentów. Wyróżnij się – podnieś swoje kwalifikacje! Weź udział w bezpłatnej konferencji „Start w przyszłość – Praca w międzynarodowej firmie”.

 

Już 12 kwietnia 2013r. odbędzie się konferencja organizowana i prowadzona przez przedstawicieli dużych korporacji z sektora BPO/SCC/CoE. Czym jest sektor BPO/SCC/CoE? Krótko mówiąc, to sektor outsourcingowych centrów obsługi. Przedsiębiorstwa przenoszą niektóre z obszarów swojej działalności do innych krajów (SCC – Centra Usług Wspólnych) lub zlecają innej jednostce prowadzenie np. księgowości (Business Process Offshoring). Polska jest jednym z najczęściej wybieranych krajów, największe firmy szukają u nas specjalistów wielu dziedzin, od marketingu, poprzez HR do IT.

 

Konferencja skierowana jest do studentów i absolwentów, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. W programie przewidziano wykłady, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Jeżeli chcielibyście rozwijać się zawodowo w sektorze nowoczesnych usług biznesowych to udział w konferencji jest doskonałą okazją do poznania ofert firm, które się tym zajmują. Na specjalnym spotkaniu networkingowym będzie można osobiście porozmawiać z przedstawicielami przedsiębiorstw i nawiązać przydatne kontakty.

 

Popraw swoje szanse na rynku pracy, wyślij zgłoszenie na warsztaty! Zapisy od 28 marca 2013! Zapisy na warsztaty oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://startwprzyszlosc.pl/. Konferencja odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Plan Konferencji:

08:30 – 9:00 – oficjalne otwarcie Konferencji poprowadzone przez Invest in Pomerania

09:00 – 11:00 – pierwsza seria warsztatów poprowadzonych przez firmy

11:00 – 11:30 – spotkanie networkingowe – możliwość spotkania z przedstawicielami firm

11:30 – 12:30 – druga seria warsztatów prowadzonych przez firmy

11:30 – 12:30 – wykład prowadzony przez firmę Hay Group, która m.in. wspiera organizacje w identyfikowaniu talentów i ich rozwoju, pracuje z firmami nad zapewnieniem lepszej wydajności oraz motywacji pracowników do jak najlepszego wykonywania swojej pracy

12:30 – 13:30 – warsztat prowadzony przez firmę People z obszaru doradztwa personalnego, „Jak pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w branży SCC/BPO”

 

Organizatorami są: Arla Global Financial Services Centre, Bayer, First Data, Geoban, Metsa, Thomson Reuters, Transcom i WNS. Konferencję współtworzy organizacja pozarządowa AIESEC, znana m.in. z prowadzenia największych targów pracy w Polsce jakimi są Dni Kariery.

 

Klaudia K.

Projekt i wykonanie: Mehowmy