Wyślij zgłoszenie i wyjedź na obóz szkoleniowy do Ajaxu

NIVEA wystartowała z nowym projektem – „Szkółki piłkarskie NIVEA”. To jedyna tego typu inicjatywa w kraju, która daje wszystkim dzieciom szansę na trening piłkarski według najlepszych światowych standardów. Jest to także niepowtarzalna okazja do zdobycia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz wyjazdu na obóz szkoleniowy pod okiem ekspertów z klubu Ajax Amsterdam.


Na czym to polega?
Konkurs zorganizowany jest dla położonych na terenie całej Polski szkół i klubów piłki nożnej, w których trenują dzieci w wieku 7-13 lat. Dzięki projektowi 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam. Program stanowi odpowiedź na potrzeby wielu szkół podstawowych i klubów sportowych, które nie mają dostępu do nowoczesnych metod treningowych, szkoleń dla trenerów, a także nowoczesnego sprzętu treningowego. „Szkółki Piłkarskie NIVEA” zakładają równoległy rozwój fizyczności i psychiki młodego zawodnika.


Jak zgłosić swój udział?
Trzeba przede wszystkim wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć na stroniem www.szkolkiNIVEA.pl W formularzu należy wpisać podstawowe dane, takie jak mię i nazwisko Opiekuna lub Opiekunów, adres e-mail i telefony kontaktowe Opiekuna lub Opiekunów, nazwę szkoły lub klubu prowadzonego przez zgłaszanego Uczestnika Konkursu, adres (ulica nr / kod / miasto / województwo) zgłaszanego Uczestnika Konkursu. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 czerwca.


Głosowanie
Zwycięstwo zostanie rozstrzygnięte internetowo. Jak? Głosować może każdy, wystarczy zarejestrować się na portalu internetowym i w serisie głosowania stworzyć swój profil. Profil tworzy się bardzo prosto, wystarczy podać swój adres mailowy, tutaj uwaga – jeden głosujący nie może korzystać z kilku adresów mailowych, więc jeżeli chcecie, żeby to Wasza szkoła lub klub odniosły zwycięstwo, nie pozostaje nic innego, jak namówić do głosowania jak największą liczbę znajomych. Trzeba również pamiętać o tym, że w ciągu dnia można oddać tylko jeden głos.


I Etap  Konkursu wyłoni 100 zwycięskich szkółek lub klubów sportowych prowadzonych przez Uczestników Konkursu w ramach czterech tur głosowania internautów. Głosowanie odbędzie się w następujący sposób:

  • Tura I: od dnia 1 marca 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 6 maja 2012 roku do godziny 23.59.59;
  • Tura II: od dnia 7 maja 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 20 maja 2012 roku do godziny 23.59.59;
  • Tura III: od dnia 21 maja 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 3 czerwca 2012 roku do godziny 23.59.59;
  • Tura IV: od dnia 4 czerwca 2012 roku od godziny 00.00.01 do dnia 17 czerwca 2012 roku do godziny 23.59.59.

II Etap Konkursu, to treningi oraz ich relacjonowanie na blogu.


Nagrody
100 zwycięzców I Etapu otrzyma dostęp do wersji on-line programu szkoleniowego Akademii Ajax Amsterdam, a wyznaczeni do koordynacji projektu trenerzy odbędą czterodniowe szkolenie prowadzone przez specjalistów z Akademii Ajax Amsterdam. Każda ze stu szkół/klubów otrzyma również koszulki dla zawodników oraz pakiet sprzętu sportowego niezbędny do przeprowadzenia programu szkolenia Akademii Ajax Amsterdam (bramki, piłki, reboundery, pachołki, stopery, magnetyczne tablice dla trenerów i inne). Dziesięć szkółek, które zdobędą największą ilość punktów za prowadzenie treningów zgodnie z programem treningowym Akademii Ajax Amsterdam oraz aktywne zdawanie relacji  z postępu zawodników  na profilu szkółki , zostanie zaproszonych do udziału w Turnieju Szkółek Piłkarskich NIVEA w czerwcu 2013 r. Każda z nich będzie mogła wystawić do turnieju jedną drużynę dla każdej z trzech kategorii wiekowych chłopców i dziewczynek. Sześć zwycięskich drużyn turnieju wraz z trenerami wyjedzie na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu. Za zdobyte punkty zostaną również przyznane dodatkowe nagrody w postaci voucherów uprawniających do nabycia sprzętu sportowego oraz akcesoriów  dostępnych w sklepiku internetowym w serwisie.

Szkółki piłkarskie to nieprawdopodobna szansa z której warto skorzystać.

 

 

 

 

Foto: http://www.szkolkinivea.pl/

Projekt i wykonanie: Mehowmy