Wybierz swojego dzielnicowego!

Już po raz trzeci można zagłosować na swojego faworyta w wojewódzkim konkursie Dzielnicowy Roku. Zostały tylko dwa dni do końca głosowania, więc do dzieła!

 

Plebiscyt organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku ma na celu przybliżenie mieszkańcom województwa pomorskiego sylwetek policjantów – dzielnicowych. Znajomość służb mundurowych w najbliższym otoczeniu ma ułatwić i umilić wzajemne kontakty funkcjonariuszy ze społecznością lokalną. Według organizatorów konkurs pomoże także wyłonić, które działania dzielnicowych na rzecz poprawy bezpieczeństwa zostały zauważone i docenione przez mieszkańców. To także miara zaufania jakim społeczeństwo darzy służby mundurowe.

 

Tytuł Najlepszego Dzielnicowego Roku 2011 przypadnie dzielnicowemu z każdego powiatu, który uzyska największą liczbę głosów internautów. Warto dodać, iż zeszłoroczna edycja konkursu spotkała się z entuzjastycznym odzewem ze strony internautów – oddano ponad 34 tysiące głosów!

 

Swoje głosy na dzielnicowych mogą oddawać wszyscy mieszkańcy województwa pomorskiego. Jako że konkurs odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, na tej stronie, jeszcze tylko przez dwa dni można oddawać swoje głosy:

www.pomorskie.eu/pl/ankieta/dzielnicowy_roku_2011/ankieta_dzielnicowy_roku_2011


Ogłoszenie wyników nastąpi na początku stycznia 2012 r. na stronie www.wrotapomorza.pl

 

 

Kaja Chmielewska

Projekt i wykonanie: Mehowmy