Wybieramy turystyczny produkt roku

Co roku Polska Organizacja Turystyczna wybiera najlepszy produkt ostatnich dwunastu miesięcy. Spośród niezliczonej ilości atrakcji turystycznych komisja docenia i przyznaje certyfikaty tym, które w szczególny sposób wyróżniają się na tle innych. Takich ocen mogą również dokonywać internauci biorąc udział w internetowym konkursie Najlepszy Produkt Turystyczny roku 2011.

W województwie pomorskim do konkursu zgłoszone zostały trzy atrakcje turystyczne. Warsztat bursztynowy Amber Manufacture Michel, plenerowe show Magic Malbork oraz Międzynarodowy Festiwal Mozartowski MOZARTIANA. Każda z nich wyróżnia się czymś szczególnym. Gdański warsztat przyciąga prostotą i pięknem bursztynowej biżuterii oraz możliwością poznania sposobów jej wykonania. Malborskie show uliczne to niesamowite połączenie teatru, cyrku i baletu. Natomiast Festiwal Mozartowski to rzadko spotykane powiązanie sztuki wysokiej z pospolitością miejskich imprez masowych.

W głosowaniu może wziąć udział każdy, kto ma dostęp do internetu. Wystarczy wejść na stronę: http://www.produkt-turystyczny.otowakacje.pl/ , wybrać produkt, który chcielibyśmy aby wygrał i kliknąć „zagłosuj”. Do weryfikacji naszego głosu potrzebny będzie adres e- mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Każdy, kto weźmie udział w konkursie będzie miał szansę wybrać atrakcyjne nagrody, m.in. ipod’y shuffle oraz aparaty fotograficzne.

Konkurs rozpoczął się 19 września, a swoje głosy można oddawać do 17 października, do godziny 12. Teraz już tylko od was zależy, czy tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego roku 2011 trafi na Pomorze.

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy