Wpłaty na konto WOŚP bez opłat i prowizji w PKO Banku Polskim

Od 13 stycznia do 31 marca 2013 roku PKO Bank Polski nie pobiera prowizji i opłat od wpłat gotówkowych i przelewów na rachunek Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki jest ratowanie życia dzieci oraz – po raz pierwszy w historii – godna opieka medyczna dla seniorów.

 

Z opłat i prowizji zwolnione są wpłaty gotówkowe i przelewy dokonane w oddziałach i agencjach PKO Banku Polskiego oraz przelewy wykonane poprzez kanały zdalne (Internet, telefon, terminal samoobsługowy), a także przelewy z konta Inteligo.

 

Zwolnienie dotyczy klientów indywidualnych, małych i średnich firm, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, zarządców nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz wspólnot mieszkaniowych. Aby wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystarczy zrealizować przelew lub wpłatę gotówkową na rachunek:

 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

ul. Dominikańska 19c

02-738 Warszawa

58 1240 1112 1111 0010 4770 8382

 

Zwolnienie klientów z opłat i prowizji od wpłat na konto Fundacji WOŚP wpisuje się w model biznesu odpowiedzialnego społecznie realizowany przez PKO Bank Polski. Bank angażuje się w różnorodne działania związane z ratowaniem ludzkiego życia i zdrowia. We wrześniu 2012 roku PKO Bank Polski zdobył tytuł Lidera Odpowiedzialnego Biznesu w branży finansowej. Kapituła Konkursu organizowanego pod auspicjami Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej doceniła Bank za prowadzenie działalności zgodnie z najwyższymi standardami odpowiedzialności biznesowej i zaangażowanie w sprawy społeczne.

 

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy