Wolontariusze GPEC stawiają na sport

„Wspólne Działanie Lokalne Zaangażowanie” to inicjatywa Grupy GPEC, w ramach której realizowane są projekty na rzecz lokalnej społeczności oraz środowiska naturalnego w miastach, w których siedziby mają spółki Grupy. Po 44 zrealizowanych projektach nadszedł czas na odświeżenie formuły programu. W tej edycji inicjatywa będzie miała jeden temat przewodni. Po raz pierwszy o wyborze tematu zadecydowali mieszkańcy miast Grupy GPEC.


W pierwszym etapie selekcji pracownicy Grupy wybrali trzy propozycje tematów dla tegorocznego programu WDLZ, a w drugim etapie to mieszkańcy oddawali swoje głosy za pośrednictwem ankiet, na stronie www.wdlz.pl

W ankiecie wzięło udział 525 osób – 368 internautów oraz 157 uczestników dwóch pikników rodzinnych organizowanych przez Grupę GPEC. Ich głosami bezapelacyjnie wygrał temat „WDLZ – aktywnie”. Ten temat zdobył zarówno większość głosów internautów (54%), jak również uczestników dwóch pikników (48,7% i 44,3%).

– Wybrany temat przewodni wyznacza określony zakres zagadnień – sport, aktywny wypoczynek oraz bezpieczeństwo na co dzień. Konkretny zamysł dotyczący realizowanych projektów, tak jak do tej pory, będzie oczywiście należał do poszczególnych zespołów projektowych w każdym z miast – mówi Maria Korzeniowska, koordynator programu WDLZ.

 

 

 

 

 

Foto: facebook.com/wdlz.gpec

Projekt i wykonanie: Mehowmy