Wieczorne opowieści z dalekich podróży

Jak to się robi w USA? Jak rowerem zjeździć Alpy? Jak smakuje burek? I jak zwiedzić tanio Norwegię? O tym wszystkim dowiecie się na spotkaniu z podróżnikami. Powiecie: wszystko jest w internecie. Uwierzcie usłyszeć to bezpośrednio od osoby, która widziała wszystko na własne oczy, to zupełnie inna sprawa!

 

V Studenckie Spotkanie z Podróżnikami to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich fanów podróży. Wydarzenie co roku organizuje Grupa Inicjatywa 05 oraz Naukowe Koło Turystyki i Hotelarstwa Akademii Morskiej w Gdyni. Spotkanie to doskonała okazja, aby poznać zaskakujące historie niezwykłych podróżników, którzy swoje turystyczne szlaki przemierzyły nie tylko pieszO, ale korzystając z rowerów czy nawet sanek!

 

W programie spotkania: opowieść Małgosi z podróży po USA, relacja z wyprawy do bram Afryki, a także niezwykła historia o tym jak przebrnąć z północy na południe…Wietnamu! Spotkanie odbędzie się 14 listopada (środa) w godzinach 17:00-21:00 w Klubie Studenckim Bukszpryt na terenie Akademii Morskiej w Gdyni na ul. Morskiej 81-87.

 

 

 

 

Foto: peanut butter jelly time

Projekt i wykonanie: Mehowmy