Weź udział w programie Mentor!

Chcesz i umiesz być przewodnikiem, mentorem młodego człowieka? Chcesz zdobyć unikalne kompetencje, zdobyć doświadczenie, pomocne na rynku pracy i przeżyć niezwykłą przygodę?

Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej zaprasza do udziału w Gdańskim Programie Stypendialnym Mentor.

Tomasz Nadolny, mentor III edycji Programu: „Jako Mentor mogę pomagać odkrywać świat i pokonywać trudności, ale w duecie, w którym jestem przewodnikiem, okazuje się, że mogę się również nauczyć nowych rzeczy i uzyskać komptenecję. Dla kogoś, kto lubi nowe wyzwania tak jak ja, to wspaniałe miejsce do realizacji i budowania relacji.”

Mentoring to power, rozwój, inspiracja. To praca, ale przynosząca satysfakcję. To dobre chwile, które mają realny wpływ na czyjeś życie. Uważasz, że to ważne? Zgłoś się do i zaaplikuj! Poszukiwani są Mentorzy, którzy pomogą zmieniać małe światy Stypendystów i Stypendystek.

Czym zajmuje się Mentor/Mentorka?
Wolontariusze i wolontariuszki wspierają uczestników Programu Mentor w realizacji ich projektów.

– Pomagają zaplanować projekt.
– Znaleźć sojuszników.
– Utrzymać motywację do realizacji
– oraz informować o projekcie.

Mentor tworzy ze Stypendystą relację, w której dzieli się swoim doświadczeniem życiowym. Stypendysta wnosi swoje kompetencje, pomysły i potrzeby. Razem tworzą team jedyny w swoim rodzaju.

Mentor i Stypendysta są w kontakcie – spotykają się, kontaktują się telefonicznie i przez Internet.

Rezultatem jest wspólnie zrealizowany projekt… i ważna zmiana w życiu.

Widzisz siebie w roli Mentora/Mentorki?
Odezwij się do nas! http://www.program-mentor.pl/mentor

Masz problem z przygotowaniem aplikacji, jakieś pytania, wątpliwości? Zespół Mentora jest do Twojej dyspozycji: nr telefonu: 609 957 424.

Projekt i wykonanie: Mehowmy