Weź udział w niezwykłym biegu. Uwaga! Pies będzie konieczny

Dogtrekking to sposób na aktywny wypoczynek w towarzystwie swojego psa. Na czym polega? Trzeba przebiec ze swoim pupilem określoną trasę. Najkrótsza trasa rodzinna ma około 10 km, czyli tyle co bieg z mola w Brzeźnie na molo w Sopocie i z powrotem.

 

Bieg rozpocznie się w sobotę, 9.03.2013. Rejestracja uczestników od godziny 9:30 do 10:15. Bieg startuje 15 minut po zakończeniu rejestracji. Trasę każdy wytycza sam, wyszukując alternatywne drogi i szlaki. Warto więc zabrać ze sobą kompas. Nie można korzystać z nawigacji GPS. Kategorie tras są trzy: trasa fitness/rodzinna – ok.10km, mid ok. 20 km i long ok.35 km. Co trzeba wziąć ze sobą? Miskę, wodę w ilości min. 1 litr na jednego psa, telefon komórkowy, latarkę (dla zawodników startujących na dystansach 25 i 50 km może się przydać), mapę dostarczoną przez Organizatora.

 

Udział w biegu jest płatny. 30 zł – start zawodnika w każdej konkurencji, 5zł – każda kolejna osoba w kat. rodzinnej. Opłatę można wnieść w dniu zawodów. Organizatorzy zapraszają zarówno doświadczonych zawodników, jak i wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z dogtrekkingiem.

 

Sobotni dogtrekking to pierwsza edycja zawodów serii Pomorskiego Pucharu Dogtrekkingu w sezonie 2013. Zawody są punktowane także w klasyfikacji Polskiej Ligi Dogtrekkingu.

 

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Rally Obedience

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.pomorskidogtrekking.pl/regulamin

 

 

 

 

 

 

Foto: Akna

Projekt i wykonanie: Mehowmy