Weź udział w konkursie i zostań gwiazdą sprzedaży!

4 lutego rozpoczął się ogólnopolski konkurs „Studenckie Gwiazdy Sprzedaży”, organizowany przez Nickel Technology Park Poznań. Laureaci mogą liczyć na staże zawodowe w Grupie Eurocash, koncernie Philip Morris, Grupie BCC i spółce Groupon. To z pewnością świetne miejsce do rozpoczęcia kariery w dziale sprzedaży. Kto wie, może czeka właśnie na Ciebie?


Wybić się na rynku pracy, na którym niemal każdy posiada wyższe wykształcenie, nie jest łatwe.  Staż w renomowanej firmie z pewnością będzie niemałym atutem w CV.


Konkurs przebiega dwuetapowo. Od 4 do 28 lutego br. należy poprzez stronę www.gwiazdysprzedazy.pl zarejestrować swój udział w konkursie oraz nadesłać na adres konkurs@gwiazdysprzedazy.pl rozwiązanie jednego z zamieszczonych tam zadań, tzw. case study. Do 14 marca br. komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli organizatora oraz firm (partnerów konkursu), wybierze 32 finalistów. 27 marca br. w siedzibie NTPP powalczą oni o tytuł „Studenckiej Gwiazdy Sprzedaży” oraz przewidziane w regulaminie nagrody.


Rozgrywka finałowa rozpocznie się zaprezentowaniem przez uczestnika własnych umiejętności i predyspozycji, a zakończy pracą w czteroosobowych grupach. Co będzie oceniane? Przede wszystkim umiejętności strategiczno-analityczne, zdolności interpersonalne oraz umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji, w tym przygotowania i prezentacji oferty sprzedażowej. Zwycięzca oraz pozostali laureaci konkursu wyłonieni zostaną tego samego dnia podczas uroczystej gali finałowej.


Więcej informacji na stronie: http://www.ntpp.pl/studenckie-gwiazdy-sprzedazy/

 


Małgorzata Więcław

 

 

 

 

 

Foto: mattbuck

Projekt i wykonanie: Mehowmy