Wejdź w ten stan, stan zakocenia

1 marca o godz. 18:00 w Krytyce Politycznej w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 35 odbędzie się wyjątkowe, kocie spotkanie.


Na spotkaniu zostaną zaprezentowane działania Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego (m.in. akcje w stoczniach i byłej fermie lisów). Nie zabraknie również czasu na dyskusję, która będzie dotyczyła zaangażowania władz Gdańska, Gdyni, Sopotu i Rumii w pomoc dla bezdomnych kotów.  Oprócz dyskusji i prezentacji pojawi się część praktyczna – warsztaty budowy kocich domków. Tutaj organizatorzy podpowiadają, że mimo że, materiały do budowy domków będą czekały na uczestników na miejscu, warto zabrać kilka materiałów ze sobą, mile widziane są kartony, kawałki wykładziny, styropian czy folia.

 

W pomoc zwierzętom niezwykle aktywnie angażują się weganie, stąd na kocim spotkaniu, nie mogło ich zabraknąć. Catering wegański – Avocado na tą okazję przygotuje specjalne smakołyki między innymi wegańskie muffinki i sernik z tofu. Jak deklaruje Avocado – Dzięki sprzedaży smakołyków i kalendarza „Wybierz Miśka”, liczymy, że uda nam się zebrać fundusze na leczenie i sterylizacje bezdomnych kotów – . Fundusze zebrane podczas akcji zostaną przekazane na konto Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego.


Spotkanie to okazja na rzeczowe wparcie, można wziąć ze sobą karmę, koce, ręczniki, żeby przekazać potrzebującym zwierzakom.

 

 

 

 

Foto: Hjvannes

Projekt i wykonanie: Mehowmy