Wejdź do gry i zobacz Gdańsk w 3D. Warto – nagrody do wygrania!

Pobierz aplikację na telefon, zwiedzaj wirtualnie Gdańsk i baw się w najlepsze. 13 kwietnia koniecznie odwiedź Gdańskie Targi Turystyczne i zobacz, co się wydarzy.

 

Gra „gdansk4u MOBILE Adventure” jest pierwszą grą miejską  w Polsce, która wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość w prezentacji zabytków miasta. To połączenie świata rzeczywistego z generowanym komputerowo. Zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery, na który nałożona jest generowana w czasie rzeczywistym grafika 3D. Gra rozpoczęła się 27 marca i potrwa do wielkiego finału, który odbędzie się 13 kwietnia.

 

Dodatkową atrakcją podczas gry dla użytkowników jest możliwość podzielenia się swoimi emocjami ze znajomymi poprzez zrobienie zdjęcia z odkrytymi obiektami w 3D i umieszczenie ich w mediach społecznościowych.

 

Jak włączyć się do gry?

Gra rozpoczyna się pobraniem aplikacji TUTAJ w dowolnym miejscu w wyznaczonym czasie trwania gry i wypełnieniem internetowego formularza gry. Aplikacja jest dostępna na system Android. Kolejne etapy można już przebyć bez połączenia z Internetem, co jest ułatwieniem dla zainteresowanych. Pobrana aplikacja ukazuje mapę z wyznaczonymi 5 punktami na terenie Głównego Miasta w Gdańsku. Każdy punkt to inny zabytek widziany w rozszerzonej rzeczywistości.

 

Gra ma na celu ukazanie w sposób innowacyjny i niekonwencjonalny zabytków Gdańska a tym dobrą zabawę w realu i mediach społecznościowych – mówi Izabela Koch, specjalista ds. promocji Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

 

Nagrody, nagrody i jeszcze raz nagrody!

Kolejny etap gry to punkt końcowy – stoisko Gdańskiej Organizacji Turystycznej, który znajduje się na Gdańskich Targach Turystycznych w Amber Expo przy ulicy Żaglowej 11 w Gdańsku. Odwiedzenie tego punktu dnia 13 kwietnia do godz. 15.00 pozwala uczestnikom na wzięcie udziału w losowaniu nagród. Organizator przygotował ciekawe nagrody dla uczestników, w tym vouchery na kolacje w gdańskich restauracjach i hotelach oraz bezpłatne wejścia do miejsc rozrywek, więc jest, o co grać!

 

 

 

 

 

Foto: http://www.gdansk.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy