Warsztaty fotograficzne

Testowanie nowego sprzętu fotograficznego, zajęcia w plenerze i w studiu fotograficznym oraz konkurs na najlepszą fotkę warsztatów. To wszystko czeka uczestników szkolenia, które organizuje firma Olympus we współpracy z portalem Cyfrowe.pl.


Warsztaty są pomysłem na promocję trzech nowych modeli aparatów PEN, które Olympus wypuścił na rynek w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Spotkania odbywają się w trzech miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. W Trójmieście Olympus zjawi się 15 października.


Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mieli okazję nie tylko przetestować nowy sprzęt fotograficzny, ale również nauczyć się technik ustawiania odpowiedniego oświetlania oraz pracy z modelką. Odbędą się również zajęcia w plenerze, na których kursanci będą wykorzystywali funkcje filmowania PEN-ów.


Warsztaty są darmowe. Jedynym warunkiem uczestnictwa było poprawne wypełnienie formularza przygotowanego przez organizatorów. Rejestracja na zajęcia została już zakończona, jednak wszystkich tych, którzy chcieliby wziąć udział w takim kursie  informujemy, że to nie pierwsze warsztaty fotograficzne zorganizowane przez tę firmę. Olympus co jakiś czas organizuje takie zajęcia. Miejmy zatem nadzieję, że w przyszłości pojawi się jeszcze okazja by skorzystać z darmowych lekcji fotografii.

 


Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy