W starym kadrze

Co może być bardziej przyjemnego od kubka gorącej kawy i dobrego filmu, oglądanego w domowym zaciszu? Odpowiedź brzmi: kubek pysznej kawy i kultowy film w kawiarni filmowej „W starym kadrze” na gdańskiej starówce.

 

Dlaczego akurat tam? Bo jest miło, ciepło, klimatycznie, a w powietrzu unosi się zapach kawy i przypraw. Jest jednak coś, co odróżnia „W starym kadrze” od innych kawiarni. Główną atrakcją – oprócz sprzedawanych napojów, nazwanych tytułami kinowych hitów – są filmy, wyświetlane codziennie o trzech porach: o godzinie 14, 17 oraz 20. Repertuar dostępny jest na miejscu lub na stronie internetowej www.wstarymkadrze.com. Jest on na tyle zróżnicowany, że każdy, nawet najbardziej wybredny widz, znajdzie coś dla siebie, bez względu na to czy jest miłośnikiem klasyki czy filmowych nowości.

 

Miejsce kusi przytulnym wnętrzem, które, choć niewielkie, zachęca domowym i ciepłym wystrojem. Co więcej każdy może mieć swój udział w tworzeniu jego wizerunku – jeśli masz więc starocie, które zagracają mieszkanie, a które pasowałyby do klimatu kawiarni, możesz je oddać, a w zamian otrzymasz stały rabat na kawy, herbaty i gorące czekolady w lokalu.

 

Kawiarnia, która znajduje się przy ul. Grobla I 3/4, jest otwarta codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 12 do 22.  „W starym kadrze” to świetna propozycja spędzenia kilku chwil w towarzystwie znajomych, przy filiżance napoju o tak zagadkowym tytule jak „Piraci z Karaibów” czy „Pretty woman”.

 

 

Marta Gieda

 

 

 

 

 

 

Foto: http://wstarymkadrze.com

Projekt i wykonanie: Mehowmy