Uzupełniamy puste miski

4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej właśnie okazji firma Mars Polska zorganizowała akcję „Kupując pomagasz”. Jej naczelnym celem jest napełnienie pustych misek zwierzaków mieszkających w schroniskach.

 

Jak można włączyć się w akcję? Przede wszystkim robiąc codzienne zakupy, a czasami również nabywając pożywienie dla swojego pupila, można skorzystać z oferty promocyjnych produktów Whiskas bądź Pedigree. Na opakowaniach znajdują się specjalne kody, a każdy z nich wart jest jeden posiłek dla mieszkającego w schronisku psa, bądź kota. Swoją dobrą wolę można realizować wysyłając SMS, bądź wpisując promocyjny kod na stronie akcji (http://www.posilekdlaschroniska.pl/). Na tej samej witrynie znajduje się również licznik przekazanych posiłków. Akcji trwa do 31 grudnia.

 

Drugim sposobem na dokarmienie zwierzaków jest wzięcie udziału w wydarzeniu na Facebooku. Tutaj akcja odbywa się pod hasłem „Stop pustym miskom- pomagamy schroniskom” i potrwa do 15 grudnia. Jeden uczestnik imprezy, to jeden posiłek dla schroniska. Jak twierdzą organizatorzy – W zeszłym roku w ramach akcji „Kupując Pomagasz” przeznaczyliśmy dla schronisk milion posiłków. W tym roku podwajamy liczbę misek, które chcemy napełnić-. Pomysłodawcy są dobrej myśli, ale to od nas zależy, ile posiłków trafi do schronisk. Kliknięcie „Join” na Facebooku do niczego nas nie zobowiązuje, a jednemu ze zwierzaków pozwoli napełnić żołądek.

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

 

 

 

Foto: Agnieszka Ponichtera

Projekt i wykonanie: Mehowmy