Uwolnij swoją energię i pasję!

Nowy Rok to czas dokonywania nowych postanowień i ambitnych planów. Ale jakże często towarzyszy nam słomiany ogień i po kilku tygodniach zniechęcamy się i tracimy zapał?
Jak tego uniknąć i działać skutecznie?

Specjalnie dla Was u progu nowego 2022, w roku, kiedy Gdańsk piastuje zaszczytny tytuł EUROPEJSKIEJ STOLICY WOLONTARIATU, zaprosiliśmy Agnieszkę Jaksę
– niebanalną osobowość, pełną charyzmy, pasji i niegasnącego ognia,
którym zapala innych do działania i odkrywania swoich talentów i mocy!

Zapraszamy na spotkanie motywacyjne
dla osób związanych z wolontariatem 
„Jak utrzymać swój wewnętrzny ogień?”

Spotkanie odbędzie się ONLINE w czwartek 13.01.2021 w godz. 17-20

W planie spotkania:

  • Co rozpala TWÓJ ogień? Automotywacja!
  • Definicja i przebieg procesu motywacyjnego?
  • Sztuka motywowania – jak wyjść poza schemat?
  • Motywatory. Narzędzia motywowania.
  • Tajemnica motywacji!
  • Ogień rozpalony? Co teraz?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby otrzymać link do udziału w spotkaniu, należy dokonać zapisu poprzez formularz:

https://tiny.pl/953pn

Warsztat poprowadzi Agnieszka Jaksa – pedagog, mediator, socjoterapeuta, mentor, społecznik, zastępca przewodniczącej Forum Organizacji i Inicjatyw Pozarządowych, koordynator Pabianickiej Sieci Wolontariatu w Pabianicach, członek Rady Łódzkiego Forum WTZ. Założycielka, prezes i koordynator Grupy Wolontarystycznej ”AGRAFKA” w Pabianicach. Zawodowo kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach.

Od 16 lat związana z wolontariatem i jego wpływem na życiodajną motywację wewnętrzną człowieka. Jej energiczne usposobienie, entuzjazm, otwartość, pogoda ducha oraz olbrzymia chęć działania sprawiają, że może zrealizować plany, które dla innych wydają się niemożliwe. Razem z Agrafkami spina i łączy ludzi oraz inicjatywy społeczne na wielu płaszczyznach.

Dbanie o motywację wewnętrzną wolontariuszy owocuje w działaniach. W 2020 roku Grupa Wolontarystyczna „AGRAFKA” zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie Korpusu Solidarności, a w 2021 Agnieszka została laureatką I miejsca w kategorii Koordynator Roku w konkursie Nagrody Wolontariatu Korpusu Solidarności w woj. łódzkim.

Projekt i wykonanie: Mehowmy