UWAGA KONKURS

Dziennik Bałtycki wraz z Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego ogłosił konkurs, w którym każda szkoła z województwa pomorskiego może wygrać wyposażenie sali do zajęć wychowania komunikacyjnego, w tym nowoczesny rzutnik i planszę znaków drogowych.


Konkurs jest następcą konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” i ma zachęcić do współpracy nauczycieli różnych szkół, aby to oni przejęli inicjatywę i pokazali dzieciom, jak i młodzieży sposób na wykorzystanie ich pomysłów oraz pokazanie ich kreatywności.


Zadaniem reprezentantów szkół z województwa będzie opracowanie scenariusza Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Scenariusz powinien dotyczyć jednego dnia. Może zostać przedstawiony maksymalnie na czterech kartkach formatu A4. Realizacja może zostać udokumentowana fotografiami lub filmem na płycie CD lub DVD.


Ostateczny termin zgłoszeń jest już blisko! Zgłoszenia należy przesyłać do końca listopada.


Jesteś uczniem ? Już dziś zaproponuj to swojemu nauczycielowi…


Jesteś nauczycielem ? Już dziś pozwól wykazać się kreatywnością swoim uczniom…


Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, ul. Równa 19/21, 80-067 Gdańsk. Powinny zawierać nazwę i adres szkoły, imię, nazwisko i e-mail nauczyciela zgłaszającego scenariusz oraz podpisane oświadczenie o zgodzie na nieodpłatną publikację scenariusza w wydawnictwach organizatora.


Przed Wami już tylko jury, które na pewno doceni Wasz wysiłek !

 

 

Eva

Projekt i wykonanie: Mehowmy