Twórcze Rodzicielstwo, bezpłatne spotkania dla rodziców

Z początkiem października, w dyskotekowych rytmach, rozpoczął się cykl spotkań pod hasłem „Twórcze Rodzicielstwo” prowadzonych w Laboratorium Innowacji Społecznych przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia (al. Zwycięstwa 96/98).


Do 23 października, w każdy piątek, osoby spodziewające się lub planujące powiększenie rodziny a także dziadkowie będą mogli wziąć udział w dyskusjach i warsztatach. Wstęp wolny.


 

– Tej jesieni rozpoczęliśmy realizację spotkań, które dotykają tematyki społecznej, aspektów życia w mieście oraz rozwoju osobistego, przeznaczonych dla mieszkańców Gdyni i Trójmiasta. Jednym z nich jest cykl „Twórcze Rodzicielstwo”, w ramach którego odbywać się będą spotkania w trzy piątki października od godziny 18.00. W późniejszym czasie planujemy takie zajęcia raz w miesiącu – tłumaczy Zuzanna Malicka z Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni.

 
Najbliższa okazja już 9 października. Będzie to Spotkanie dla nowoczesnych babć i dziadków poświęcone tematowi budowania bliskiej relacji z wnukami i stawania się dla nich prawdziwymi przewodnikami po życiu.

 
Oto program kolejnych spotkań:

  • 16 października: Tatą być… O co w tym chodzi?

Rozmowy o tym co w byciu ojcem jest najważniejsze, dlaczego warto i dlaczego czasem jest tak trudno.

  • 23 października – Rodzicielstwo śpiewająco

Warsztat wokalny dla kobiet w ciąży z nauką prawidłowego oddychania przeponą. Będzie to okazja do poznania piosenek i tradycyjnych polskich kołysanek dla dzieci.

 
Zgłoszenia do udziału w cyklu „Twórcze Rodzicielstwo” przyjmowane są pod nr tel.: 58 698 22 91 lub mailowo: lis@ppnt.gdynia.pl do dnia wydarzenia włącznie.

Więcej informacji TUTAJ.

 

 

 

Foto: debbiedingell.house.gov

Projekt i wykonanie: Mehowmy