Trwa finałowe głosowanie w konkursie „Dobroczyńca Roku 2011”

W finałowym głosowaniu XV edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2011” oddano już ponad 9 tyś. Głosów. Głosować można codziennie do 30 kwietnia 2012 r.

 

Wystarczy skorzystać ze strony internetowej, żeby oddać głos www.dobroczyncaroku.pl/glosowanie lub skorzystać z aplikacji na Facebooku apps.facebook.com/dobroczynca_roku/, gdzie można się zapoznać z opisami wszystkich finalistów i wskazać swoich faworytów. Udział w głosowaniu to doskonała możliwość, by docenić społecznie zaangażowane przedsiębiorstwa i zachęć je do dalszych działań. Każdy finalista realizuje wartościowy i skuteczny projekt, dzięki któremu na lepsze zmienia się rzeczywistość wokół nas. Warto poznać te działania i wskazać kierunki, w które naszym zdaniem powinny podążać społecznie odpowiedzialne przedsiębiorstwa. Głosować można codziennie do 30 kwietnia 2012. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną cenne nagrody – m.in. płyty Marcina Wyrostka oraz podwójne zaproszenia na Galę Finałową Konkursu, która odbędzie się 29 maja 2012 r. w Warszawie. Swoim występem uświetnią ją Kayah oraz Marcin Wyrostek

 

W tym roku przypada wyjątkowa, bo jubileuszowa, 15. edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”, który organizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W Konkursie wyłaniane są firmy angażujące się w najciekawsze i najbardziej wartościowe projekty społeczne. Nagradzając szczególnie interesujące inicjatywy pragniemy promować społecznie zaangażowane przedsiębiorstwa. W tym roku na laureatów czeka nagroda specjalna – wyróżnione małe i średnie firmy otrzymają honorowe zaproszenie do dołączenia do elitarnego grona światowych liderów zrównoważonego biznesu w ramach Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact (www.globalcompact.org.pl).

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Foto: http://www.dobroczyncaroku.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy