Trenuj z mistrzem!

Szykuje się gratka dla młodych miłośników siatkówki. W sobotę 25 lipca na plaży Gdynia Śródmieście odbędzie się trening z Marcinem Możdżonkiem – reprezentantem Polski, Mistrzem Świata juniorów i Mistrzem Europy z 2009 roku. Trwają zapisy dzieci i młodzieży w wieku 12-16 lat.

 
Zgłoszenia przyjmowane są na stronie http://www.fundacja-caf.pl/, a zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailem.  Jedynym kryterium wyboru uczestników, poza koniecznością spełnienia wymogu wiekowego, jest kolejność zgłoszeń. Treningi mają charakter otwarty zarówno dla uczestników, jak i publiczności. Sportowiec pod koniec lipca odwiedzi 4 polskie miasta. Są to Olsztyn, Warszawa, Płock i na finał Gdynia. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10.30.

 
Trening poprowadzi Marcin oraz zaproszeni goście, zajmujący się zawodowo siatkówką halową i plażową. Całą imprezę, o godz. 15.00, zakończy Pojedynek gigantów, w którym zmierzą się drużyna Marcina z drużyną Volvo Gdynia Sailing Days. Ideą zajęć jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacja siatkówki. W każdym treningu może uczestniczyć maksymalnie 130 osób.

 

 

 

 

Foto: mozdzonek.eu

Projekt i wykonanie: Mehowmy