To już dzisiaj! Niezwykły turniej siatkówki

Właśnie wystartował IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Niesłyszących. Zawody są rozgrywane na plaży Śródmieście przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni i skierowane są do wszystkich osób niesłyszących, które lubią grać w siatkówkę. Turniej siatkówki wystartował o godz. 9.00.

– Uczestnictwo w turnieju daje możliwość aktywnego spędzania czasu, spotkań towarzyskich i pomaga w integracji. Dzięki corocznym turniejom, klub zyskał ogromną sympatię ze strony miłośników siatkówki plażowej z całej Polski – mówi Magdalena Adamczyk, współorganizatorka imprezy. W zeszłym roku w zawodach udział wzięło 12 drużyn. W tym roku przyjadą do nas siatkarze między innymi  z   Krakowa, Pszczyny, Warszawy, Olsztyna – dodaje.

 
W związku z tak dużym zainteresowaniem KSN Mewa w tym roku zwiększył limit przyjmowanych zgłoszeń na turniej. Przewidywana liczba drużyn to szesnaście zespołów męskich i osiem zespołów żeńskich. Zapisy możliwe są jeszcze dniu zawodów, bezpośrednio na plaży – koszt zgłoszenia całej drużyny to 70 zł.

IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Niesłyszących

Projekt i wykonanie: Mehowmy