TK Maxx charytatywnie

Czy robiąc zakupy można pokazać swoje zaangażowanie i pomagać innym? Można! TK Maxx pamięta o tych, którzy potrzebują pomocy, wkrótce w sklepach dostępne będą charytatywne kartki świąteczne, których zakup wspiera lokalne organizacje charytatywne.

 

TK Maxx Polska wspiera pięć lokalnych organizacji charytatywnych, wybranych przez klientów i pracowników. W grudniu 2010 roku klienci pierwszych pięciu sklepów w Polsce: w Łodzi, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Poznaniu i Czeladzi, wybrali lokalne organizacje charytatywne, które mają otrzymać wsparcie od sklepu. Projekty mają na celu głównie pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi i ich rodzicom. Co więcej TK Maxx wspiera wszystkie wybrane instytucje przez cały rok, przekazując im zysk netto ze sprzedaży specjalnie na ten cel przeznaczonych toreb a także pozyskując fundusze podczas kwest organizowanych przez pracowników oraz umieszczając przy kasach skarbonki na datki od klientów.

 

Kupując w sklepach TK Maxx zestaw dziesięciu kart świątecznych w cenie 14.99 złotych, 4.50 z każdego zakupionego zestawu przeznaczamy za pośrednictwem sklepu na rzecz lokalnych organizacji charytatywnych. W naszym regionie. Już wkrótce charytatywne kartki świąteczne będą do kupienia we wszystkich sklepach TK Maxx w całej Polsce.

 

Przed Świętami warto uczynić drobny gest w stronę potrzebujących, dlatego nie czekajmy i zróbmy prezent tym, którzy naprawdę tego potrzebują!

 

Kaja Chmielewska

Projekt i wykonanie: Mehowmy