Tak zaczynają najlepsi

Weź udział w DANONE NATIONS CUP POLSKA 2012 – Międzynarodowym Pucharze Dzieci, jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce.


Turniej ma już swoją 13-letnią tradycję na świecie i jest częścią międzynarodowych rozgrywek organizowanych przez Danone w 40 państwach, w których bierze udział ponad 2 miliony zawodniczek i zawodników. Ambasadorem i przyjacielem Danone Nations Cup jest jeden z najlepszych piłkarzy świata – Zinedine Zidane. Rozgrywki odbywają się zgodnie z regułami światowej federacji piłkarskiej – FIFA.


Jak zgłosić drużynę do rozgrywek?

  • trzeba wypełnić formularz online na stronie www.danonenationscup.pl,
  • wypełnić i wysłać pocztą lub faxem formularz zgłoszeniowy,
  • wysłać zgody rodziców na udział zawodników w Pucharze oraz zgody na wykorzystanie ich wizerunku.

 

W Pucharze mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy w wieku od 11 do 12 lat urodzeni pomiędzy 1 stycznia 2000 a 31 grudnia 2001 roku. Formularze dostępne są na stronie www.danonenationscup.pl oraz w siedzibie Biura Pucharu. Drużyny można rejestrować do 11 kwietnia 2012 roku. W przypadku zgłoszenia drużyny online, trener jest zobowiązany do dostarczenia oryginałów formularzy zgłoszeniowych, zgód rodziców i zgód na wykorzystanie wizerunku na pierwszy turniej eliminacyjny, bo w przypadku braku dokumentów drużyna nie zostanie dopuszczona do gry.

 

Turnieje eliminacyjne w ramach DANONE NATIONS CUP POLSKA 2012 rozgrywane będą od połowy kwietnia w szesnastu województwach. Finał turnieju odbędzie się w czerwcu w Warszawie. Zwycięska drużyna polskiej edycji zagra podczas Finału Światowego DANONE NATIONS CUP, który odbędzie się po raz pierwszy i jedyny w Warszawie.

 

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy