Szukasz pracy? Pisz bloga!

Pisanie bloga to nie tylko sposób na rozwijanie pasji. To również ważny zapis w CV. Przekonają się o tym uczestnicy spotkania, które odbędzie się w niedzielę 9 lutego w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku. 

Wśród zaproszonych gości są pracodawcy działający na Pomorzu. Przedstawiciele portalu Trójmiasto.pl oraz dziennika Gazeta Wyborcza spróbują odpowiedzieć na pytanie czy bloger to dziennikarz i czy na swojej pasji może zacząć zarabiać. Swoją obecność zapowiedzieli również trójmiejscy blogerzy: Maciej Trojanowicz (troyann.pl), Kamila Czarnomska (treningkariery.pl), Paulina Wnuk (frommovietothekitchen.pl) i Aleksandra Trzeszan (fashiondoll.pl). Ich aktywność w Internecie jest potwierdzona licznymi przykładami z życia zawodowego. Tematy ich blogów to zarówno coś dla ducha (nowe media, kariera), jak i dla ciała (kuchnia, moda). 

Spotkanie będzie miało formę panelu dyskusyjnego, podczas którego każdy z przybyłych będzie mógł zabrać głos. Organizatorem wydarzenia są Trójmiejskie Blogi. Udział w spotkaniu jest bezpłatny a zdobyta wiedza bezcenna.


Gdzie: Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ 39/40

Kiedy: 9 lutego, godz. 13:00

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u TUTAJ.Ania Dąbrowska
 Foto: sxc.hu ze strony http://www.wprost.pl/ar/411675/Masz-laptopa-lub-smartfona-Zaplacisz-nowy-abonament/

Projekt i wykonanie: Mehowmy