Szukasz niepowtarzalnych modowych perełek? Zajrzyj na BABI TARG!

Już w sobotę 5 lipca w Galerii Przymorze odbędzie się wakacyjna edycja wielkiej akcji wietrzenia szaf. Impreza odbywa się pod hasłem wymień/kup/sprzedaj. Jest okazją do wyszperania ciuchów, które w szafach nowych właścicielek zyskają drugie życie. Nawet jeżeli uczestniczki, czy uczestnicy nie przynoszą ubrań na wymianę, mogą za symboliczne kwoty zakupić modowe perełki.

 

BABI TARG to doskonały pretekst, aby jeszcze przed wakacjami zrobić gruntowny przegląd garderoby, pozbyć się zbędnej odzieży oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Zwłaszcza, że impreza od lat przyciąga osoby fascynujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. Podczas imprezy odbędzie się również kiermasz rękodzieła. Organizatorzy pragną promować lokalne małe marki oraz twórców, którzy w swojej ofercie mają niezwykłą biżuterię, odzież, torebki i ozdoby. Swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in.: Pracowania Cudów, Cocoyo, Cudawianki, Galaxy Clothes.

 

Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny. W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania (nie można zgłosić się już jako „sprzedawca” – wszystkie miejsca zostały już wyczerpane, chociaż na stronie www.babitarg.com można zapisać się na listę rezerwową).

Projekt i wykonanie: Mehowmy